Scroll
Exterior & Interionr Design

Firma

about agent image

Piotr
Lewkowicz

FIRMA

Lewkowicz Meble Kuchnie&Szafy - Czym się zajmujemy?
Dostarczamy najlepszej jakości meble na wymiar.

 

Nasza Idea - Satysfakcja klienta !

Każda firma ma swój cel, priorytet i wizje przyszłości. W naszym przypadku to zadowolenie klienta, jest dla nas najlepszą zapłatą za naszą pracę i poświęcenie. Dlatego właśnie powstał nasz salon, aby każdy klient mógł poczuć że jest dla nas ważny, a usługi i produkty które proponujemy są najwyższej jakości.

Mamy nadzieję, że korzystając z usług firmy Lewkowicz Meble, znajdziesz swoje miejsce w zaszczytnym gronie naszych klientów a dla naszej firmy będzie to ogromne wyróżnienie. Jesteśmy świadomi że jakość to suma tych najdrobniejszych detali.

Poznajmy się!

zobacz nasze

REALIZACJE

FIRMA

Jesteśmy firmą z dużym 12-letnim doświadczeniem w produkcji mebli na wymiar. Nasza wiedza połączona z młodością zespołu, daje nam ogromne możliwości w rozwiązywaniu najtrudniejszych zadań i realizacji Waszych marzeń. Zawsze szukamy najlepszych jakościowo produktów, aby Klient czuł że współpraca z Nami przebiegała na najwyższym poziomie. Jesteśmy tu dla Ciebie i zrobimy wszystko abyś polecał Nas dalej.

NASZA HISTORIA

Od 2010 roku zajmujemy się projektowaniem, produkcją a następnie montażem mebli na wymiar. Wykonujemy wszystkie możliwe do zrealizowania zlecenia, zaczynając od mebli kuchennych, szaf przesuwanych, szaf otwieranych kończąc na szafkach RTV. Chcemy aby Nasz klient mógł wykonać u nas wszystkie meble jakie mu się marzą. Obsługujemy klientów indywidualnych oraz firmy na terenie Zielonej Góry, Nowej Soli, Sulechowa, Świebodzina, Kożuchowa, Krosna Odrzańskiego, Żar, Żagania, Słubic, Szprotawy, Głogowa i Polkowic. Na terenie Niemiec działamy głównie w Berlinie, Dreznie oraz Lipsku.


Nasz Showroom przy ulicy Piastowskiej 14A został stworzony dla naszych Klientów, aby czuli się w nim najbardziej komfortowo. Dzięki dobrej opinii naszych Klientów z małej firmy działającej starannie i sumiennie w zaciszu, staliśmy się solidnym graczem na rynku zielonogórskim. Dzięki Wam, chcemy się rozwijać jeszcze bardziej i udoskonalać nasze technologie dla przyszłych klientów.


Dzisiaj odczuwamy satysfakcję ze stworzonej ciężką pracą markę jaką stanowi obecnie firma Lewkowicz Meble. Nasza strategia oparta na wyborze tylko najlepszych jakościowo produktach i wysoki standard montażu, okazała się strzałem w dziesiątkę. Mamy nadzieje na dalszy rozwój, który pozwoli nam zaskoczyć jeszcze nie jednego Klienta.

co oferujemy?

  • + Indywidualne rozwiązania
  • + Szeroki asortyment mebli na wymiar
  • + Wybór najlepszych marek na rynku
  • + Profesjonalne doradztwo i dopasowanie do oczekiwań
  • + Kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji
  • + Własne i zewnętrzne ekipy montażowe