Scroll

Szafy / garderoby

Najpopularniejsze obecnie szafy otwierane wykonujemy podobnie jak meble kuchenne na okuciach firmy BLUM oraz podzespołach firmy Hafele. Dzięki nim nasze produkty na lata będą służyły naszym klientom w Zielonej Górze, Nowej Soli, Kożuchowa czy Berlina. Niezależnie od eksploatacji naszych produktów, dajemy gwarancje na wszystkie nasze szafy otwierane, przesuwane i garderoby aż 5 lat. Wiemy że w ciągu tych 5 lat przekonacie się o wysokiej jakości naszych produktów.

 

Szafy otwierane

w Zielonej Górze dzięki swojej prostocie i aspektach wizualnych, bezsprzecznie stały się najczęściej wybieranym produktem w naszej firmie. Wyprzedając bardzo popularne w latach wcześniejszych szafy przesuwane.

 

Szafy przesuwane

charakteryzują się małą ingerencją w przestrzeń w naszych domach. Wnęki dedykowane pod szafy przesuwane najczęściej znajdują się w naszych sypialniach oraz korytarzach. Wiodący system przesuwany, który Wam proponujemy to najlepszy obecnie system jezdny w Polsce. System szaf przesuwnych na ramkach Bonari to bezawaryjny system, który jest delikatny – ale solidny, w obsłudze. Nie stwarza problemów dla klientów, a łożyskowe wózki jezdne nie potrzebują regulacji na etapie eksploatacji. 5-letnia gwarancja daje nam spokój w postaci zadowolenia klienta.

 

Garderoby

to najczęściej indywidualnie wykonany projekt pomieszczenia w naszych domach. Tu podobnie jak szafy otwierane, akcesoria firmy BLUM, wykonują za nas całą pracę. Akcesoria dodatkowe w postaci oświetlenia, szuflad na biżuterię itd. nie są dla nas rzeczą nieosiągalną. Ważne aby w takich pomieszczeniach wykazać się dużym doświadczeniem w projektowaniu całej przestrzeni.

 

Zapraszamy wszystkich klientów z Zielonej Góry, Kożuchowa, Słubic, Nowej Soli, Polkowic, Głogowa, Szprotawy, Międzyrzecza, Świebodzina, Sulechowa, Żar i Żagania do skorzystania z naszych usług.

 

Gwarantujemy jakość i profesjonalne doradztwo